استخدام

استخدام

شرکت مدیسا تجهیز ایرانیان در نظر دارد در شهرهای تهران *، شیراز ، تبریز ، رشت ، یزد ، اصفهان و ساری نیروی بومی مستقل فروش مستقر نماید . بصورتیکه از بعد از 3 ماه از تمام مزایای پرسنل حضوری بهره مند می باشند . مدیر اداری شرکت بعد از بررسی رزومه و برقراری ارتباط صوتی و تصویری ، در صورت نیاز از شخص مذکور دعوت بعمل می آورد تا در مصاحبه حضوری در تهران حضور بهم برساند .

این شرکت با برنامه ریزی و شناخت فعالیت بازاریابی در صنایع پزشکی در سراسر کشور توانسته سیستم جامع و کامل الگوریتم بازاریابی حضوری و غیر حضوری را در اختیار پرسنل خود قرار دهد . بدین صورت که هریک از اعضا تیم فروش مجهز به یک نرم افزار جامع شامل بخش های زیر می شوند .

  • مدیریت ارتباط با مشتری
  • مدیریت بررسی مراحل مختلف فروش و خدمات توسط مشتری ( گزارش خدمات بصورت مصور )
  • مدیریت مالی
  • مدیریت آموزش غیر حضوری

مراحل آموزش  ، امتحانات داخلی و عقد قرارداد در مدت 3 روز تکمیل می شود . در صورتیکه شخص مذکور موفق به قبولی در امتحان نشود ، بعد از 2 روز کاری امتحانی در همان حوزه برگزار خواهد شد .

شخص مذکور می بایست ضمن توانمندی از سفر به شهرستانهای مجاور مرکز استان ، هر 20 روز به تشخیص مدیر مستقیم و با هماهنگی مدیر فروش شرکت ، به مدت 7 ساعت در دفتر تهران حضور بهم رسانده و مفاهیم استراتژیک مورد نیاز را فرا گیرد .

برای اطلاعات بیشتر رزومه خود را ارسال و یا فرم استخدام را تکمیل نمایید . همکاران ما در اسرع وقت به پرونده شما رسیدگی خواهند کرد .

فرم استخدام

لطفا برای مشاهده فرم استخدام و اطلاع از شرایط استخدام کلیک کنید